Fevkalede Dijital, 360 derece hizmet veren dijital pazarlama ajansıdır. Müşterilerimize dijital pazarlamanın her alanında hizmet veriyoruz.

Dijital Strateji

Dijital dünyaya yeni giriş yapıyor ya da duruşunuzu yenilemek bundan sonra sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız. Sizinle birlikte markanıza sağlam bir duruş, yeni bir yön veriyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Facebook ve diğer sosyal medya mecralarında yaratıcı içerikler,  ilgi çeken yarışmalar, oyunlar  ve tüm bunları markanızla uyumlu bir şekilde birleştiren profesyonel bir hesap yönetimi gerçekleştiriyoruz.

İçerik Yönetimi

Websiteniz, sosyal medya hesaplarınız, derginiz ve benzer platformlardaki metin ve görsel içerikleriniz için deneyimli metin yazarları ve tasarımcılarımızın elinden çıkıyor.

Dijital PR

Website, sosyal medya ve arama motoru optimizasyonunu da içine alan dijital PR yönetiminin diğer bir halkası olan web bültenleri konusunda marka ve firma haberlerinizin popüler gazete ve haber sitelerinde, ilgili blog ve sektörel sitelerde yayınlanmasını sağlıyoruz.

Dijital Medya Planlama

Performans bazlı dijital medya planlama konusunda Türkiye’nin en büyük reklam hesaplarının yönetimini gerçekleştirmiş uzmanlarımızla, web ve mobil uygulamalarda performans bazlı hesap yönetimi gerçekleştiriyoruz.

Facebook Marketing Partners ve Google Partners rozetlerine sahip ajasımız, arama  ağı, görüntülü reklam ağı, Youtube, mobil reklam ağı, alışveriş reklamları ve Google Analytics alanlarında kalifikasyona sahip uzmanlarla hizmet vermektedir.

Twitter reklamları, Foursquare ve Swarm, Linkedin gibi reklam platformalarında performans reklamları konusunda hizmet vermekle birlikte Shazam, Spotify ve benzeri popüler mecralarda medya satınalma hizmeti sunuyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Websitenizin ulaşılabilir olması ve daha geniş bir müşteri ağına ulaşmanız için Google ve diğer popüler arama motorlarında sıralamanızın yükselmesine yardımcı oluyoruz. SEO konusunda website içi optimizasyon, içerik yönetimi, site dışı backlink yönetimi sağlıyoruz.

Kurumsal Website Tasarımı

Profesyonel website tasarımı ve içerik yönetimi için partner yazılım ajanslarımız ve bünyemizdeki editör ve tasarımcılarla hizmet veriyoruz.